Лис 222017
 

 

 

 

Склад атестаційної комісії школи на 2017/2018 навчальний рік

 

Голова атестаційної комісії:

Комракова М.І. – директор школи, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».

Заступник голови атестаційної комісії:

Славова Т.В.– заступник директора з навчально–виховної роботи, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».

Секретар атестаційної комісії:

Горбенко О.В., учитель української мови та літератури.

Члени комісії:

Семенюк О.Г.– заступник директора з навчально-виховної роботи;

вчитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;

Голиця Н.Є. – заступник директора з навчально-виховної роботи;

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;

Козак О.П. – заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії;

Скалан Н.Л. – голова шкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель- методист»;

Поварчук Л.Ю. – голова шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних наук, предметів художньо естетичного циклу; вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;

Співак М.І. – голова шкільного методичного об’єднання вчителів   природничо-математичних наук та фізичної культури, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, «учитель–методист»;

Калуєва С.О. – голова шкільного методичного об’єднання вчителів іноземних мов, спеціаліст І категорії;

Калабіна О.А.– голова профспілкового комітету, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії;

Захарчук О.В. – голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

 

Список учителів, які підлягають черговій атестації у 2018 році

 

Карпенко Юлія Вячеславівна, вчитель української мови та літератури.

Горбенко Оксана Володимирівна, вчитель української мови та літератури.

Яворська Валентина Дмитрівна, вчитель інформатики.

Лінійчук Анна Анатоліївна, вчитель географії.

Вєчканова Олена Анатоліївна, вчитель фізичної культури.

Крахмальова Інна Іванівна, вихователь групи продовженого дня.