Лис 102018
 

 

Група учнів нашої школи на осінніх канікулах їздила в незабутню подорож до Польщі, Німеччини, Франції та Чехії.

 

Першим зустрів дітей Вроцлав – найстаріше місто в Польщі.

Вроцлав – «квітка Європи», «перлина міст», «місто мостів і каналів».

Потім школярі гуляли вуличками стародавнього міста Німеччини Трору та насолоджувались його краєвидами. Похмура погода не стала перешкодою для отримання чудових вражень від Дрезденської опери, Цвінгера, Тераси Брюля, церкви Хофкірхе, найцікавішої Резиденції саксонської правлячої династії Веттинів та Дрезденської галереї.

 

І ось, нарешті, Вона – довгоочікувана Франція.

Захопленню не було меж! Учнів підкорили велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля, оглядовий майданчик Трокадеро,  найвідоміший пагорб – Монмартр, палац Версаль та Лувр. Але найбільше  всіх зачарувала неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа. І день в країні Діснея! Тут діти провели надзвичайно насичені години, відвідали атракціони, паради і шоу.
У лабіринтах маленьких вуличок Праги поринули в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, Карлова вулиця і звичайно ж, Карлів міст…

 

Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі.

 

Будемо продовжувати!

 

е1

е2

е3

е4

е5