Гру 112018
 

Антикорупційний урок

 

Свідоме покоління, що дотримується  законів,  захищає права людини та здатне критично мислити – наше майбутнє.

 

Учні 10 класу, активні учасники євро клубу «Єдність» та їх учитель, заступник директора з навчально-виховної роботи Ткач Ю. Б. долучились до команди Ed Camp Ukraine і Global Dignity Day для того, щоб взяти участь у Всесвітньому Дні Гідності, який відбувається у символічний часовий проміжок – з 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до  9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією).

 

Під час ділової гри «Суд над корупцією» була організована плідна групова робота з переглядом відеоматеріалів та анімованих роликів, жвава дискусія, інтерактивна гра «Корупційний ланцюг», підбито підсумки статистичного аналізу думок учнів з приводу проблеми корупції в Україні та шляхів її вирішення. Представлено проектні роботи на тему: «Корупція – порушення прав та приниження честі та гідності людини», інсценізована пісня «Права дітей», яка стала яскравим завершенням уроку.

 

Антикорупційний урок допоміг зрозуміти, чому корупція – це зло.

А також те, що негідне, руйнівне явище корупції особливо вражає молодь, Адже ця хвороба відбирає надію на цікавіше життя, можливість самореалізуватися у рідній країні.

Дружнє і гучне “НІ” корупції. Кожного з нас, всіх разом.

 

Молоді серця, надія на вас!

 

к1

 

к2

к4

к3