Гру 302018
 

 

Цікавим та незабутнім було святкування Нового року для учнів нашої школи.

Усі діти з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка.

Представники учнівського самоврядування разом із педагогом- організатором підготували новорічну виставу «Грінч – викрадач Різдва». Захід пройшов цікаво, весело та яскраво. Під час виступу діти показали свої таланти та здібності.

Учні початкових класів відвідали районну бібліотеку, де їм розповіли про традиції святкування Нового року в різних країнах світу. Дітей зустрів святий Миколай. Він привітав їх з прийдешніми святами, дав настанови на майбутнє. Школярі розповіли вірші про зиму та заспівали новорічні пісні, які підготували заздалегідь.

Діти отримали задоволення, незабутні враження та позитивниі емоції. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

 

Дорогі вчителі, учні та батьки!

          Новий рік – яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія , віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

Нехай у новому 2019 році збудеться все задумане!  Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло сердець, увагу і турботу   близьких.

Бажаємо, щоб новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

н1

н2

н3

н4