Січ 102019
 

 

На підставі протоколів засідання журі олімпіад та рішення  оргкомітету з проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів визнано переможцями ІІ (районного) етапу таких учнів школи:

-         з англійської мови

  • Дем’янюка Владислава Валерійовича (ІІІ місце, 8 клас);
  • Маркевич Софію Михайлівну (І місце, 9 клас);
  • Савельєву Анну Юріївну (І місце, 9 клас);
  • Гриник Дар’ю Ігорівну (ІІІ місце, 9 клас);

-         із зарубіжної  літератури

  • Бабенко Ксенію Олександрівну (І місце, 9 клас);
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (ІІ місце, 9 клас);
  • Петренко Аріну Андріївну (ІІІ місце, 9 клас);

-         з біології

  • Бєляєва Миколу Олександровича (І місце, 9 клас);
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (І місце, 9 клас);
  • Бабенко Ксенію Олександрівну (ІІІ місце, 9 клас);
  • Кузьмук Катерину Андріївну (ІІІ місце, 9 клас);
  • Калінійчук Анастасію Ігорівну (ІІІ місце, 11 клас);
  • Недолужко Юлію Євгенівну (ІІІ місце, 11 клас);

-         з інформатики

  • Березницького Тимофія Єгоровича (ІІ місце, 9 клас);

-         з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

  • Кошеленко Іванну Єгорівну (І місце, 9 клас);

-         з фізики

  • Бабенко Ксенію Олександрівну (ІІ місце, 9 клас);
  • Березницького Тимофія Єгоровича (ІІ місце, 9 клас);

-         з української мови і літератури

  • Недолужко Юлію Євгенівну (ІІ місце, 11 клас);
  • Калінчук Анастасію Ігорівну (ІІ місце, 11 клас);
  • Тавлуй Ольгу Русланівну (ІІ місце, 10 клас);
  • Бабенко Ксенію Олександрівну (І місце, 9 клас);
  • Савельєву Анну Юріївну (ІІ місце, 9 клас);
  • Кучеренко Анастасія Олександрівна (ІІ місце, 9 клас);
  • Дем’янюка Владислава Валерійовича (І місце, 8 клас);
  • Накорчевську Вікторію Сергіївну (ІІІ місце, 8 клас);
  • Кошеленко Іванну Єгорівну (ІІІ місце, 8 клас);
  • Вонсович Олену Леонідівну (І місце, 7 клас);
  • Гурову Єлизавету Андріївну (І місце, 7 клас);
  • Головачка Олексія Руслановича (ІІІ місце, 7 клас);

-         з образотворчого мистецтва

  • Хоптинець Валерію Олександрівну (І місце, 6 клас);
  • Мося Валерію Олегівну (І місце, 6 клас);
  • Комар Анастасію Анатоліївну (І місце, 7 клас);
  • Вонсович Олену Леонідівну (ІІ місце, 7 клас);
  • Гурову Єлизавету Андріївну (ІІ місце, 7 клас);
  • Козелецьку Злату Ярославівну (ІІІ місце, 7 клас);
  • Хронюк Аліну Олегівну (ІІІ місце, 7 клас);

-         з географії

  • Бабенко Ксенію Олександрівну (І місце, 9 клас);

-         з «Комп’ютерної графіки»

  • Комар Анастасію Антонівну (ІІІ місце, 7 клас);

-         з історії

  • Недолужко Юлію Євгенівну (ІІ місце, 11 клас);
  • Калінчук Анастасію Ігорівну (ІІІ місце, 11 клас);
  • Низового Євгена Олександровича (ІІІ місце, 11 клас);
  • Бабенко Ксенію Олександрівну (ІІ місце, 9 клас);
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (ІІ місце, 9 клас);
  • Савельєву Анну Юріївну (ІІ місце, 9 клас);
  • Кузьмук Катерину Андріївну (ІІ місце, 9 клас);
  • Дем’янюка Владислава Валерійовича (ІІ місце, 8 клас);

-         з лінгвістики

  • Вільхового Романа Юрійовича (ІІ місце, 10 клас);

-         з німецької мови

  • Дем’янюка Владислава Валерійовича (ІІІ місце, 8 клас);
  • Бабенко Ксенію Олександрівну (ІІІ місце, 9 клас);
  • Тавлуй Ольгу Русланівну (ІІІ місце, 10 клас);
  • Недолужко Юлію Євгенівну (І місце, 11 клас);
  • Калінчук Анастасію Ігорівну (ІІІ місце, 11 клас);

-         з фізичної культури

  • Костенко Катерину Миколаївну (ІІ місце, 11 клас);

-         з хімії

  • Дем’янюка Владислава Валерійовича (ІІІ місце, 8 клас);
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (ІІ місце, 9 клас);
  • Тавлуй Ольгу Русланівну (І місце, 10 клас);

-         з математики

  • Бордуна В’ячеслава Васильовича (ІІІ місце, 6 клас);
  • Гурову Єлизавету Андріївну (ІІІ місце, 7 клас);
  • Бабенко Ксенію Олександрівну (ІІІ місце, 9 клас);
  • Недолужко Юлію Євгенівну (ІІІ місце, 8 клас);

-         з правознавства

  • Бабенко Ксенію Олександрівну (І місце, 9 клас);
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (ІІІ місце, 9 клас);
  • Савельєву Анну Юріївну (ІІІ місце, 9 клас).

 

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!