Жов 022019
 

 

26 вересня учителі та учні нашої школи долучилися до святкування Європейського дня мов, що вважається традиційним святом у Європі з 2001 року.
Стандартом для сучасного європейця є володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Наші учні  теж активно вивчають дві іноземні мови: англійську та німецьку.
Учителями іноземних мов були організовані ігри,  мовні флешмоби та квест «Мовний калейдоскоп». Учні презентували яскраві проекти і стали активними учасниками музичної вікторини «Голос Європи». Також  проведено нагородження учениць 9-го класу, які отримали грамоти за участь у міжнародному конкурсі, що проходить у Німеччині «Schülerwettbewerb «BEGEGNUNG mit OSTEUROPA».
Хвилюючим і відповідальним став цей день для наших одинадцятикласників і юних євроклубівців.  Президент євроклубу “Єдність” Харченко Яна та активісти гуртка, учениці 11 класу, урочисто привітали свою нову зміну, розповіли про успіхи, перемоги, найяскравіші виступи та втілені у життя проекти і майстер-класи, передали статут та девіз євроклубу.
А нові гуртківці продемонстрували свої перші досягнення – власноруч створені емблеми євроклубу,  пообіцяли дотримуватись європейських цінностей, пізнавати світ, розширювати світогляд, вивчати мови та втілювати у життя проекти присвячені єдності, миру та толерантності.
Успіхів вам та натхнення!
Європейський день мов минув насичено та весело, а наші учні продовжують покращувати свої знання з іноземних мов.
д1
д2
dav
д4
д5
д6
д7