Січ 032020
 

 

 

 

На підставі протоколів засідання журі олімпіад та рішення  оргкомітету з проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів визнано переможцями ІІ (районного) етапу таких учнів школи:

 

з англійської мови

  • Чуба Олександра Євгеновича (8-А клас) – І  місце;
  • Мельника Іллю Олександровича (8-Б клас) – ІІ місце;
  • Татарчука Богдана В’ячеславовича (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Гриник  Дар’ю  Ігорівну (10 клас)  –  ІІІ місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  ІІІ місце.

 

з німецької мови

  • Вонсович Олену Леонідівну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Гурову Єлизавету Андріївну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Дем’янюка Владислава Валерійовича ( 9-Б клас) – ІІІ місце;
  • Гриник Дар’ю Ігорівну (10 клас) –  ІІІ місце;
  • Савельєву Анну Юріївну (10 клас) – ІІІ місце.

 

із зарубіжної  літератури

  • Вонсович Олену Леонідівну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Гурову Єлизавету Андріївну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Кошеленко Іванну Єгорівну (9-А клас) – ІІІ місце;
  • Дем’янюка Владислава Валерійовича ( 9-Б клас) – ІІІ місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  І місце;
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (10 клас) – ІІ місце.

 

з біології

  • Вонсович Олену Леонідівну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Гурову Єлизавету Андріївну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  І місце;
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (10 клас) – І місце;
  • Бєляєва Миколу Олександровича (10 клас) – І місце;
  • Кузьмук Катерину Андріївну(10 клас) – ІІ місце;
  • Петренко Аріну Андріївну(10 клас) – ІІ місце.

 

з інформатики

  • Березницького Тимофія Єгоровича (10 клас) – ІІІ місце.

 

з української мови і літератури

  • Вонсович Олену Леонідівну (8-А клас) – ІІ місце;
  • Гурову Єлизавету Андріївну (8-А клас) – ІІ місце;
  • Дем’янюка Владислава Валерійовича ( 9-Б клас) – І місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  І місце;
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (10 клас) – ІІ місце;
  • Кузьмук Катерину Андріївну(10 клас) – ІІ місце.

 

з образотворчого мистецтва

  • Курасбедіані Діану Раульївну (7-Б клас) – ІІІ місце;
  • Мося Валерію Олегівну ( 7-В  клас) – ІІІ місце;
  • Комар Анастасію Анатоліївну (8-Б клас) – ІІІ місце.

 

з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

  • Вонсович Олену Леонідівну (8-А клас) – І місце;
  • Гурову Єлизавету Андріївну (8-А клас) – ІІ місце;
  • Мисліцьку Катерину Богданівну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Гапонюк Катерину Сергіївну (9-А клас) – ІІ місце.

 

з фізики

  • Березницького Тимофія Єгоровича (10 клас) – ІІІ місце.

 

з географії

  • Вонсович Олену Леонідівну (8-А клас) – ІІІ місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  І місце.

 

з «Комп’ютерної графіки»

  • Устименко Оксану Олексіївну (7-Б клас) – ІІІ місце.

 

з історії

  • Дем’янюка Владислава Валерійовича ( 9-Б клас) – І місце;
  • Нассімана Еріка Георгійовича ( 9-Б клас) – ІІІ місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  ІІ місце;
  • Кучеренко Анастасію Олександрівну (10 клас) – ІІ місце;
  • Бєляєва Миколу Олександровича (10 клас) – ІІ місце.

 

з хімії

  • Березницького Тимофія Єгоровича (10 клас) – ІІІ місце;
  • Тавлуй Ольгу Русланівну (11 клас) – ІІ місце.

 

з математики

  • Іванця Богдана Ігоровича (6-Б клас) – ІІІ місце;
  • Калюжного Максима Віталійовича (8-А клас) – ІІІ місце.

 

з правознавства

  • Овдія Дмитра Юрійовича (9-А клас) – ІІ місце;
  • Накорчевську Вікторію Сергіївну(9-Б клас) – ІІ місце;
  • Розінькову Катерину Олександрівну(9-А клас) – ІІІ місце;
  • Бабенко Ксенію  Олександрівну (10 клас)  –  ІІ місце.

 

Раді поділитись з Вами досягненнями наших найменших учасниць олімпіад.

 

На підставі протоколів засідання журі конкурсу та рішення оргкомітету з проведення ІІІ (міського) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році серед учнів 3-4 класів визнано переможцями учениць 3-В класу Ошийко Євгенію та Скопіч Анастасію, які посіли ІІ місце.

Бажаємо усім успіхів на подальших етапах олімпіад!

 

 

За підсумками  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України щиро вітаємо із перемогою  учнів та їх педагогічних керівників:

Демянюка Владислава (9-Б клас) – 1 місце, секція історія України

Кошеленко Іванну (9-А клас) – 1 місце, секція соціологія

Кучеренко Анастасію (10 клас) – 1 місце, секція педагогіка

Бабенко Ксенію (10 клас) – 1 місце, секція педагогіка

Кучеренко Анастасію (10 клас) – 1 місце, секція валеологія.

 

Пишаємося нашими талановитими учнями, бажаємо нових перемог!