Лип 022020
 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.05.2020 № 86 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році» оприлюднюємо список учнів, зарахованих до перших класів (наказ по школі №67 від 01.07.2020)

1.      Абдішев

2.      Алгусейнова

3.      Антонюк

4.      Безоглюк

5.      Безсмертний

6.      Берзенін

7.      Білецький

8.      Білоус

9.      Блашкун

10.    Боженюк

11.    Божок

12.    Бублик

13.    Бутенко

14.    Вергун

15.    Вєдєнєєва В.

16.    Вєдєнєєва Є.

17.    Винокурова

18.    Волошин

19.    Гаврилюк

20.    Галайда

21.    Гапон

22.    Гелич

23.    Герман

24.    Глазкова

25.    Гончарук А.

26.    Гончарук В.

27.    Гордейчук

28.    Голодняк

29.    Григоренко

30.    Гунько

31.    Диптан

32.    Дорошенко

33.    Євенко

34.    Жабинець

35.    Желєзнікова

36.    Журавльова

37.    Зайченко

38.    Зеленський

39.    Іванова

40.    Іванович

41.    Іващенко

42.    Ільчевська

43.    Капутін

44.    Кареліна

45.    Качай

46.    Кобища

47.    Коваленко

48.    Ковальська

49.    Козленко

50.    Колядко

51.    Кончаківський

52.    Кравченко Д.

53.    Кравченко Р.

54.    Крамаренко

55.    Кривослицька

56.    Кругляк

57.    Кузан

58.    Кузьменко

59.    Кучеренко

60.    Ленчевський

61.    Лисенко

62.    Магда

63.    Максименко

64.    Мартинчук

65.    Марченко

66.    Маслоїд

67.    Мегедь

68.    Мельниченко

69.    Метелиця

70.    Микуліч

71.    Міхальова

72.    Мясникова

73.    Назарчук

74.    Накорчевський

75.    Німчук

76.    Овраменко

77.    Олійник

78.    Онопрієнко

79.    Осадча

80.    Осауленко

81.    Павленко А.

82.    Павленко Д.

83.    Паустовська

84.    Петернел

85.    Перов

86.    Пилипенко

87.    Позійчук

88.    Прокопчук

89.    Пузич

90.    Пшенковська

91.    Разумов

92.    Романенко

93.    Романюк

94.    Рябошапка

95.    Савченко

96.    Салімовський

97.    Самандас

98.    Сафронов

99.    Селезньов

100.  Сидоров

101.  Сідов

102.  Скальський

103.  Скрипник

104.  Сластьоненко

105.  Собченко Г.

106.  Собченко І.

107.  Сопружинська

108.  Сосєдка

109.  Станєва

110.  Сторчак К.

111.  Сторчак О.

112.  Ступеньков

113.  Сумнікова

114.  Тананіка

115.  Телегіна

116.  Ткаченко

117.  Трегубова

118.  Федорук

119.  Ферук

120.  Філоненко

121.  Хількевич

122.  Чижик

123.  Шевчук

124.  Шкляр

125.  Шошура

126.  Штика

127.  Юхименко

128.  Яковенко

129.  Яременко

 

 

УВАГА! АКТУАЛЬНО!

Адміністрація школи інформує про наступне.

Формування чотирьох перших класів та розподіл учнів по класах відбуватиметься у серпні (після 24.08.2020р.).