Тиждень української мови та літератури

З 9 по 12 березня 2021 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №220 міста Києва проходив Тиждень української мови та літератури під гаслом «Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!», присвячений 150-річчю від Дня народження Лесі Українки.
На І поверсі учителями української мови і літератури був оформлений стенд до тематичного тижня, в бібліотеці школи діяла літературна виставка «Поетична мова- це найприродніша мова».
10 березня в 9-А класі учитель Каліманова О.О. провела інтерактивний урок позакласного читання «На шлях я вийшла ранньою весною».
Діти на уроках української  літератури мали можливість позмагатись у створенні   мультимедійних презентацій «Безсмертна донька мудрого народу», взяти участь у мистецькому проєкті «Шукай краси, добра шукай!», підготувавши вікторини, кросворди тощо за творчістю поетеси.
11 березня учитель Гунько Г.В. провела в 6-В класі читацьку конференцію на тему «Хотіла б я піснею стати…».
Серед учнів 6-11 класів проведено поетичний флешмоб «Лесине слово у вічність…».
Під керівництвом учителя Скалан Н.Л. учні 6-Г, 7-х, 11 класів оформлювали лепбуки за життєвим і творчим шляхом поетеси.
На уроках мистецтва учні 6,7,8 класів під керівництвом учителя мистецтва Шевкун Т.А. створювали ілюстрації до творів Лесі Українки.
Завершився Тиждень виставкою учнівських лепбуків до 150-річчя видатної жінки України, які діти із натхненням виготовляли протягом тижня.