Особливості організації освітнього процесу у період обмежувальних протиепідемічних заходів

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!
Відповідно до
- постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;
- листа Міністерства освіти і науки України «Про запровадження карантинних обмежень» від 15.12.2020 року № 1/9-692;
- листа–роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 16.12.2020 року;
- наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021року» від 15.12.2020 року № 194»
педагогічним колективом школи на засіданні педагогічної ради (Протокол № 2 від 24.12.2020 року) було розглянуто та ухвалено рішення щодо особливостей організації освітнього процесу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 11 по 25 січня 2021 року. А саме:
- ІІ семестр 2020-2021навчального року розпочнеться 11 січня 2021року в дистанційному форматі.
- Освітній процес у період з 11 по 25 січня 2021 року буде здійснюватись з використанням технологій дистанційного навчання.
- Усі навчальні заняття проходитимуть згідно з чинним розкладом.
- Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн , а решта занять в асинхронному режимі.
- Синхронний режим взаємодії між учителями та учнями буде відбуватися на безкоштовних електронних ресурсах Zoom, Google Meet.
- Обсяг навчального навантаження та використання технічних засобів навчання реалізуватиметься відповідно до пункту 7 розділу І Положення про дистанційне навчання та розділу V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ від 25 вересня 2020 року № 2205.
А саме:
безперервна тривалість навчальної діяльності з використанням технічних засобів навчання упродовж навчального заняття (уроку) повинна бути:
для учнів 1-х класів – не більше 10 хв,
для учнів 2-4 класів – не більше 15 хв,
для учнів 5-7 класів – не більше 20 хв,
для учнів 8-9 класів – не більше 20-25хв,
для учнів 10-11 класів на 1-й годині занять до 30 хв
Асинхронний зв’язок відбуватиметься з використанням платформи Google Сlassroom та через класні групи у мережі Viber, а також через електронні пошти вчителів. Для онлайн-зв’язку між учасниками освітнього процесу створено електронну скриньку за посиланням https://220school.kiev.ua/contacts/
Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, необхідно обов’язково поставити до відома класного керівника або учителя-предметника. А також рекомендуємо скористатися послугами Всеукраїнської школи онлайн (для учнів 5-11 класів) https://lms.e-school.net.ua/guide. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: (українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, фізика, хімія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, англійська мова та зарубіжна література).

З повагою, адміністрація школи.