Кадровий склад

Адміністрація школи

Комракова Марина Іванівна

директор школи

Семенюк Оксана Григорівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Голиця Наталія Євгенівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Забігайло Тетяна Володимирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Погодічева Олена Вікторівна

заступник директора з виховної роботи

Ткач Юлія Борисівна

заступник директора з  навчально-виховної роботи

Гагай Людмила Миколаївна

заступник директора з господарських питань

Вчителі

Бракіна Марина Миколаївна

вчитель початкових класів

Бондарець Богдана Михайлівна

вчитель початкових класів

Сербин Антоніна Анатоліївна

вчитель початкових класів

Коваль Аліна Олександрівна

вчитель початкових класів

Захарчук Оксана Володимирівна

вчитель початкових класів

Капутіна Наталія Вікторівна

вчитель початкових класів

Дєжина Інна Іванівна

вчитель початкових класів

Попова Галина Костянтинівна

вчитель початкових класів

Ласкава Марина Аркадіївна

вчитель початкових класів

Постоловська Олена Василівна

вчитель початкових класів

Мельник Ілона Володимирівна

вчитель початкових класів

Степанчук Олена Миколаївна

вчитель початкових класів

Пятецька Майя Степанівна

вчитель початкових класів

Пітель Лариса Василівна

вчитель початкових класів

Маслак Анастасія Миколаївна

вчитель початкових класів

Деркач Валентина Василівна

вчитель німецької мови 

Кравченко Олена Леонідівна

вихователь групи подовженого дня

Бикова Тамара Михайлівна

вихователь групи подовженого дня

Тимощук Людмила Анатоліївна

вчитель німецької мови

Бракіна Марина Захарівна

вчитель англійської та німецької мов

Акуленко Людмила Леонідівна

вчитель англійської мови

Шередько Наталія Олександрівна

вчитель англійської мови

Гриценко Богдана Сергіївна

вчитель англійської мови

Корчак Марина Василівна

вчитель англійської мови

Клименчук Ольга Сергіївна

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури

Проценко Тетяня Юріївна

вчитель англійської мови

Калуєва Світлана Олександрівна

вчитель англійської мови 

Портнягіна Анна Сергіївна

вчитель інформатики

Ошурко Анна Валеріївна

вчитель англійської мови 

Пєшкова Ірина Миколаївна

вчитель англійської мови 

Брикун Анна Миколаївна

вчитель інформатики

Скалан Наталія Леонідівна

вчитель української мови та літератури

Бабак Ірина Миколаївна

вчитель німецької мови

Соснович Тетяна Володимирівна

вчитель англійської мови 

Шиленко Тетяна Іванівна

вчитель хімії

Співак Марія Іванівна

вчитель біології

Каліманова Ольга Олександрівна

вчитель української мови та літератури

Мельничук Тетяна Яківна

вчитель зарубіжної літератури

Борець Ольга Володимирівна

вчитель хімії

Пашкова Олена Миколаївна

вчитель української мови та літератури

Пузич Мар’яна Миколаївна

вчитель математики

Калабіна Олена Анатоліївна

вчитель математики

Суходола Валентина Георгіївна

вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання

Клименко Тетяна Ярославівна

соціальний педагог

Яворська Валентина Дмитрівна

вчитель інформатики

Поварчук Лариса Юріївна

вчитель історії

Сосюра Леся Григорівна

вчитель історії

Нагорна Олена Олегівна

вчитель історії та географії

Шевкун Тетяна Андріївна

вчитель мистецтва

Бердник Сергій Олегович

вчитель фізичної культури

Вєчканова Олена Анатоліївна

вчитель фізичної культури

Касап Максим Володимирович

вчитель фізичної культури

Голиця Марина Олексіївна

практичний психолог

Зорко Марія Андріївна

педагог-організатор

Третьяченко Дмитро Вікторович

вчитель англійської мови

Шовкун Олена Вікторівна

вчитель англійської мови

Кротевич Владислав Анатолійович

керівник гуртка Тайський бокс

Романюк Ольга Михайлівна

вчитель початкових класів