День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого, згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинуло 48 осіб, яких разом із іншими загиблими учасниками мирних протестів, назвали Героями Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу!».

Протягом тижня в школі було проведено ряд заходів:

Виховні години (2-Б, 3-В, 4-Г, 7-Б, 7-В, 8-В, 9-А)

Учні 5 – 11 класів виготовили паперових янголів, як символ Героїв Небесної сотні

Учні 8-Б класу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів на місці розстрілів українських патріотів на Алеї Небесної Сотні.

Діти переглянули відеоролик «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», ділилися спогадами про участь свої рідних у акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років.