Інструкція по замовленню учнівського квитка

Інструкція по замовленню учнівського квитка

♻️ Учнівський квиток старого зразка діятиме до кінця року.
Батьки школярів уже можуть замовляти новий
🙍‍♀️🙍‍♂️ У батьків учнів усіх шкіл Києва з’явилася можливість замовити електронний учнівський квиток онлайн 📧, який поки що працюватиме в тестовому режимі.
📩 Для замовлення батькам чи опікунам потрібно зареєструватись на порталі scard.kyivcity.gov.ua, де можна подати заявку на учнівський е-квиток. Далі дані в системі підтверджує працівник школи, де навчається дитина. Валідована заявка передається на виробництво. За всіма етапами можна слідкувати у своєму кабінеті. Отримати готові е-квитки учні, як і раніше, зможуть у своїх школах. Наразі система працює у тестовому режимі.
🔊 Нагадаємо, що за міською цільовою програмою «Турбота» 2019-2021 до 31 грудня 2021 року учні можуть продовжувати користуватися своїми старими учнівськими для безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті. А згодом поступово електронними учнівськими квитками будуть забезпечені всі школярі 👦👧 столиці без зайвих довідок, заяв та відвідин адмінустанов.
https://kyivcity.gov.ua/news/uchnivskiy_kvitok_starogo_zrazka_diyatime_do_kintsya_roku_batki_shkolyariv_uzhe_mozhut_zamovlyati_noviy/