Тиждень доброти і толерантності

З 9 по 16 листопада у школі проходив “Тиждень доброти і толерантності”. Соціальним педагогом була здійснена робота спрямована на гуманізацію стосунків між учнями, формування позитивних навичок співіснування у колективі, виховання чуйного ставлення до людей.

Упродовж тижня у класах пройшли години спілкування «Що таке добро та толерантність» (1 класи).

У 2-Г виховна година “Вчимося співчувати”. Діти переглядали та обговорювали мультфільми, що вчать добру та толерантності по відношенню до інших, складали листівки своїх найкращих якостей.

У 3-Г пройшов урок “Толерантність починається з мене”. Обговорювалося толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями, різних національностей та релігій.

У 4-А класі проведене заняття “Толерантність врятує світ”. Зверталась увага на гендерні стереотипи та поняття “ксенофобії”.

У 10 класі пройшов урок з елементами тренінгу “Я толерантний”. Учні обговорювали ситуації прояву толерантності, переглядали соціальні ролики та вільно висловлювали свою думку з приводу прийняття людей такими, якими вони є.

Також спільно із психологом була організована виставка дитячих малюнків для учнів 1-4-х класів”Доброта, любов, повага” та для учнів 5-11-х класів- виставка плакатів на тему: “Толерантність-це…”