Тиждень української мови та писемності

З 9 по 13 листопада 2020 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №220 міста Києва проходив Тиждень української мови та писемності.

На І поверсі учителями української мови і літератури був оформлений стенд до тематичного тижня, в бібліотеці школи діяла літературна виставка «Слова…У вас мудрість вічна і любов жива».

9 листопада учні 3-11 класів демонстрували свою орфографічну і пунктуаційну грамотність під час написання диктантів про мову.

11 листопада в 9-А класі учитель Каліманова О.О. провела інтерактивний урок «Благословенні ви, сліди, не змиті вічності дощами». До уроку учні самостійно підготували навчальний фільм-інтерв‘ю, провівши опитування серед учнів старших класів та вчителів.

Учень 11 класу Бєляєв Микола під керівництвом учителя Скалан Н.Л. взяв участь у Флешмобі Київської Малої академії наук учнівської молоді, відділення укранської філології та мистецтвознавства «У рідному слові – наша сила», представивши дві роботи : відео та власну поезію «Пам’яті Василя Стуса».

Діти на уроках української мови і літератури мали можливість переглянути мультимедійні презентації «Тернистий шлях української мови», «Унікальність української мови».

Учитель Сосюра Л.Г. серед учнів 5-х класів провела гру «Лінгвістичні смаколики». Учителі Пашкова О.М. та Малюга А.В. на уроках української мови залучили дітей до мовного калейдоскопу “Мовні перлини для кожної людини” (У світі фразеологізмів).

12 листопада учитель Гунько Г.В. провела в 6-В класі урок на тему «Подорож океаном рідної мови».

Найменші здобувачі освіти (1,2 клас) читали та обговорювали легенду про виникнення української мови. Учні 3, 4 класів змагалися у конкурсі «Мужай, прекрасна наша мово!», визначали найкращих знавців усної народної творчості.

На уроках мистецтва учні 6,7 класів під керівництвом учителя мистецтва Шевкун Т.А. створювали плакати на тему Тижня.

Завершився Тиждень виставкою учнівських лепбуків до Дня української мови та писемності, які діти із задоволенням та любов’ю до рідної мови виготовляли протягом тижня.